Odpust Krwi Chrystusa 2024

Dnia 30.06.24 w Sanktuarium Krwi Chrystusa w Częstochowie odbył się odpust Krwi Chrystusa. Gościliśmy Ks. Bpa Antoniego Długosza, który przewodniczył Mszy świętej odpustowej.

Dnia 30.06.24 w Sanktuarium Krwi Chrystusa w Częstochowie odbył się odpust Krwi Chrystusa. Gościliśmy Ks. Bpa Antoniego Długosza, któ­ry prze­wod­ni­czył Mszy świę­tej odpu­sto­wej jak i poświę­cił dol­ny kościół — kapli­cę w naszym nowym kościele.
Uroczystość uświet­nił zapro­szo­ny z Lublina Zespół wokalno-muzyczny IHS, któ­ry przed i po Mszy świę­tej uwiel­biał Boga pieśniami.
W pro­gra­mie była też Droga Krwi Chrystusa — pro­wa­dzą­ca przez 7 Kaplic zwią­za­nych z Różańcem do Krwi Chrystusa.
Ks. Bogusław Witkowski CPPS , kustosz

Uwielbienie

Uroczysta Msza Święta ku czci Krwi Chrystusa

Poświęcenie dolnego kościoła

Droga Krwi Chrystusa

Wspólne świętowanie

Więcej zdjęć od Barbary Błaszczyk oraz Katarzyny Z.