Odpust św. Kaspra w Sanktuarium

S.Gaspare-festa1

20 października obchodziliśmy w naszym Sanktuarium Odpust św. Kaspra.

Popolo in chiesa1

Uczestniczyli w nim licznie przybyli pielgrzymi. Były między innymi pielgrzymki autokarowe z Łodzi, Tomaszowa Mazowieckiego, Olkusza, Opola, Kazimierza Dolnego…

S.Gaspare e donna1

Po mszy św. była możliwość ucałowania Relikwii św. Kaspra oraz oczywiście przyjęcia błogosławieństwa indywidualnego Relikwiami Krwi Pańskiej.

W miesiącu poprzednim natomiast obchodziliśmy mały jubileusz 5‑lecia pielgrzymki autokarowej z Łodzi, która co miesiąc wiernie i regularnie uczestniczy w Dróżkach Krwi Chrystusa i Mszy o uzdrowienie duszy i ciała. Były podziękowania i życzenia oraz radosna piosenka dedykowana pielgrzymom z Łodzi i ich rodzinom oraz niezmordowanej organizatorce, p. Małgorzacie Grot.

We wszystkich tych uroczystościach przygrywała parafialna schola oldbojów 😉

Il band1